טלפון: 03-6911433 פקס: 03-6911422 משרד: יגאל אלון 120, בית קליפורניה, תל אביב 67443
יום שבת, 23 ביוני 2018    17:09
הודאת נאשם שיכלה להביא להרשעת שווא 07.01.10

עומדים לנאשמים אישומים שעניינם עבירות מס, הנאשם הודה במהלך חקירה למיוחס לו. אולם, מצא כבוד השופט לפסול הודאתו, זאת כי נגבתה בנסיבות הפוסלות את קבילותה. עקב כך זוכו הנאשמים מחלק מהאישומים נגדם.

עונש של עבודות שירות בעבירות של הימורים והלבנות הון 24.12.09

הטלת עבודות שירות בגין ביצוע עבירות של ארגון משחק אסור והימור ועריכת משחקי הימורים , עבירות הנוגדות חוק הלבנת הון ועבירות בניגוד לפקודת מס הכנסה

קראו עוד... עוד טיפים ...
עבירות צוורן לבן - שיקוף למשפט 06.10.08

עבירת צווארון לבן היא עבירה פלילית הקשורה בנטילת כספים מהארגון שבו עובד העבריין, בצורה ישירה (מעילה, מרמה וכדומה) או בצורה עקיפה (מתן טובות הנאה בתמורה לשוחד, סחר לפי מידע פנים). בניגוד לעבירות פליליות אחרות, הקשורות באלימות, עבירות צווארון לבן נעשות ללא כל אלימות, במהלך פעילותו השגרתית של העבריין בארגון. מקור השם הוא בהיות עבריינים אלה, רובם ככולם, עובדי מינהל בארגון (עובדי "צווארון לבן"). פעמים רבות מדובר בעובדים בכירים, ואפילו במנהל הארגון, אך לעתים גם עובדי מינהל זוטרים מצליחים בביצוע עבירות כאלה.

קראו עוד... עוד טיפים ...
צווארון לבן - הגדרה 04.10.08

ההגדרה המופיעה בויקיפדיה לגבי עבירות צווארון לבן היא: עבירה פלילית הקשורה בנטילת כספים מהארגון שבו עובד העבריין, בצורה ישירה (מעילה, מרמה וכדומה) או בצורה עקיפה (מתן טובות הנאה בתמורה לשוחד, סחר לפי מידע פנים). בניגוד לעבירות פליליות אחרות, הקשורות באלימות, עבירות צווארון לבן נעשות ללא כל אלימות, במהלך פעילותו השגרתית של העבריין בארגון. מקור השם הוא בהיות עבריינים אלה, רובם ככולם, עובדי מינהל בארגון (עובדי "צווארון לבן"). פעמים רבות מדובר בעובדים בכירים, ואפילו במנהל הארגון, אך לעתים גם עובדי מינהל זוטרים מצליחים בביצוע עבירות כאלה.

קראו עוד... עוד טיפים ...
הנשיא לשעבר משה קצב הורשע פה אחד בבית משפט מחוזי בתל אביב ונשלח למאסר בן 7 שנים 08.05.11

בית המשפט המחוזי בתל אביב הרשיע פה אחד את הנשיא לשעבר משה קצב בעבירות הבאות: שתי עבירות אינוס, עבירת מעשה מגונה בכוח, עבירת הטרדה מינית, עבירת מעשה מגונה וכן בעבירת שיבוש הליכי משפט. אב"ד השופט ג'ורג' קרא, השופטת מרים סוקולוב והשופטת יהודית שבח גזרו על הנאשם את העונשים הבאים: שבע שנות מאסר לריצוי בפועל, שנתיים מאסר על תנאי, תשלום פיצויים למתלוננת א' על סך של 100,000 ש"ח ותשלום פיצויים למתלוננת על סך של 25,000 ש"ח. כמו כן הכריזו פה אחד כי בעבירות בהן הורשע משה קצב- יש משום קלון.