טלפון: 03-6911433 פקס: 03-6911422 משרד: יגאל אלון 120, בית קליפורניה, תל אביב 67443
יום שבת, 23 ביוני 2018    17:09
אודות המשרד

תיאור התמונהמשרדנו מעניק שירותים משפטיים בתחומי עבירות המחשב, משפט פלילי ועבירות צווארון לבן. המשרד מעניק שירות וייעוץ משפטי המבוסס על היכרות מעמיקה עם מערכת אכיפת החוק בישראל, תוך מתן שירות אישי ודיסקרטי ותשומת לב מירבית למכלול צרכיו ורצונותיו של כל לקוח ולקוח.

בתחום דיני המחשבים - המשרד הינו מחלוצי הייצוג בתחום עבירות המחשב ודיני האינטרנט, תחום זה, המתפתח בשנים האחרונות, נועד להסדיר את השימוש במחשבים לאור מרכזיותו של המחשב בחיי היומיום והנגישות אליו.

בתחום המשפט הפלילי - המשרד שם דגש מיוחד על דיאלוג עם הרשות החוקרת התובעת בטרם מוגש כתב-אישום, במטרה למצות הליכים עוד בטרם יגיע עניינו של אדם לבית המשפט. המשרד מלווה את החשוד במהלך חקירתו מול הרשויות השונות, ומעניק תשומת לב מיוחדת למקרים בהם יש מקום לסגור את תיק החקירה בעילה של חוסר אשמה.

בעת הצורך המשרד לא מהסס לפנות להתייעצות עם אנשי מקצוע כדוגמת פסיכולוגים, רופאים משפטיים, עובדים סוציאליים ואנשי היי-טק במטרה לקבל את התמונה המלאה ולהעניק את הטיפול האופטימלי ללקוח, גם מעבר לפן המשפטי הטהור.
במשרד קיימת מחלקת נוער לייצוג קטינים בבתי המשפט לנוער, תוך שימת דגש לצרכים המיוחדים של בני הנוער.

בתחום עבירות הצווארון הלבן – המשרד מייצג מגוון לקוחות בקשת רחבה של עבירות, תוך מתן דגש למיוחדות של חשודים/נאשמים בעבירות צווארון לבן. המשרד שם דגש על ההשלכות יוצאות הדופן העלולות להיגרם לאדם הנחשד או מואשם העבירות אלו.

צוות המשרד מעניק שירות וייעוץ משפטי ללקוחות מכל רחבי הארץ,  ובין לקוחות המשרד נמנים גם עורכי דין, אנשי עסקים, אנשי היי-טק, בעלי מקצועות רפואיים, אנשי חינוך, חיילים, סטודנטים ובני נוער.

המשרד הינו צעיר ודינמי, וחרט על דגלו את הצורך במתן פתרון משפטי-יצירתי בכל הליך נתון. המשרד ממוקם בבית קליפורניה,רחוב יגאל אלון 120 תל-אביב.